EN
Close menu

Blog

Phone Icon
Phone Icon

Blog

Wizualizacje apartamentów to inspirująca, artystyczna podróż

Duże, jasne i przestronne apartamenty Złotej 44 zaprojektowane zostały tak aby zapewnić mieszkańcom maksimum komfortu. Ogromne panoramiczne okna oferują spektakularne widoki, a wygodne układy pomieszczeń pozwalają na indywidualne dostosowanie ich do potrzeb. Świetną inspiracją przy wykończeniu wnętrza są wizualizacje apartamentów przygotowane przez najlepsze polskie pracownie architektoniczne. Złota 44 współpracując z architektami wnętrz nie ingeruje w projekty, a finalny efekt to wypadkowa wiedzy, doświadczenia i kreatywności projektantów.

Luksusowy apartament z widokiem na Warszawę

Aranżacje, które powstały w 2021 roku dotyczą trzech apartamentów usytuowanych na wysokich piętrach budynku. Krakowskie biuro Mokaa Architekci przygotowało aranżację dużej około dwustumetrowej przestrzeni na czterdziestym dziewiątym piętrze. Projekt łączy w sobie funkcjonalne rozwiązania z ponadczasową elegancją. Poprzez zastosowanie polerowanych, odbijających światło materiałów całość tworzy delikatny, a zarazem elegancki klimat. Miękkie światło i odbicia zbudowały efekt przestrzeni sprzyjającej relaksowi i wyciszeniu. W wizualizacji apartamentu wykorzystano produkty prestiżowych marek, które charakteryzuje najwyższa jakość wykończenia i doskonały design. Odnajdziemy tu projekty cenionych artystów jak Oskar Zięta, Grzegorz Worpus-Budziejewski, Patricia Urquiola, Mario Bellini, Davide Groppi.  Rozwiązania zaproponowane przez Mokaa Architekci z pewnością przypadną do gustu mieszkańcom Złotej 44.

Trzystumetrowy apartament na szczycie

Wizualizacja jednej z imponujących przestrzeni, dużego, niemal trzystumetrowego apartamentu autorstwa Katarzyny Weremczuk z pracowni Weremczuk Design to inspiracja dla wielbicieli luksusowych marek, sztuki, rzemiosła i designu.  Autorka projektu Katarzyna Weremczuk wykorzystała w aranżacji meble topowych światowych marek jak Visionnaire Home, których przedstawicielem w Polsce jest Galeria Heban, a także meble Bocadolobo, czy oświetlenie od Italamp. W wizualizacji pojawia się spektakularny mural Inkriosto Bianco, który dodaje wnętrzu charakteru i podkreśla jego niebanalny styl. Projekt apartamentu łączy w sobie elementy art deco z nowoczesnymi detalami. Wnętrze ubrane jest w ciepłe kolory ziemi oraz naturalne materiały, takie jak dębowy parkiet, forniry w okładzinach ścian, marmury czy onyks. To świetna inspiracja dla miłośników najnowszych trendów połączonych z ponadczasowym wzornictwem.

Apartament dostępny w ofercie Złotej 44

Ostatnio prezentowana propozycja aranżacji została stworzona przez warszawską pracownię Tissu i dotyczy jednego z najbardziej spektakularnych apartamentów dostępnych w ofercie biura sprzedaży Złotej 44 – 511 na 51.  piętrze budynku. Modernistyczna stylistyka projektu łączy w sobie kontrast użytych materiałów oraz swobodę artystycznych instalacji. Wnętrze inspiruje i dodaje energii. Ogromną rolę gra tutaj światło, które wyznacza funkcje użytkowe pomieszczeń. Strefy zaznaczono za pomocą jedynie subtelnych przymknięć meblami, szkłem lub wytyczone światłem. Duża ponad dwustumetrowa przestrzeń apartamentu pozostaje tu otwarta, a jej płynność pozwala mieszkańcom korzystać dowolnie z każdego jej kawałka.

Wizualizacje apartamentów Złotej 44 to nie tylko świetna inspiracja dla przyszłych nabywców i mieszkańców apartamentowca. To także wspaniała podróż estetyczno – wizualna, która dostarcza wiedzy, wzmacnia ciekawość, inspiruje i napełnia nową energią.