EN
Close menu

Blog

Phone Icon
Phone Icon

Blog

Tylko dobre inwestycje – Robert Lewandowski na ZŁOTEJ 44

Benjamin Franklin  powiedział, że inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. Zdaje sobie z tego sprawę Robert Lewandowski, który – jak sam mówi – stara się dowiadywać jak najwięcej o świecie biznesu, poszerza swoją wiedzę o trendach inwestycyjnych, a także konsultuje zaangażowanie kapitałowe z ekspertami. Jedną z jego ostatnich decyzji biznesowych jest zakup apartamentu w wieżowcu ZŁOTA 44.

Robert Lewandowski to sportowiec, który doskonale wie, że dobre decyzje podjęte na początku drogi oraz konsekwencja w działaniach skutkują sukcesem w dalszych odsłonach kariery. Ten uzdolniony piłkarz karierę rozpoczynał w Varsovii Warszawa, później – poprzez Znicz Pruszków oraz Lecha Poznań – trafił do Borussii Dortmund, gdzie wystąpił 187 meczach i strzelił aż 103 bramki. Od 2014 jest zawodnikiem Bayernu Monachium, a 5 września 2015 zasłynął strzeleniem pięciu bramek w zaledwie dziewięć minut. Nie dziwi więc, że jest on uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych, a co za tym idzie – najdroższych piłkarzy świata. Nie jest również zaskoczeniem, że człowiek takiego formatu inwestuje w przyszłość swoją i swoich najbliższych, a jego decyzje biznesowe są następstwem dogłębnych analiz. Robert Lewandowski inwestuje nie tylko w nieruchomości i ziemię, ale także w start-upy. Razem z żoną Anną Lewandowską angażuje się również w liczne akcje charytatywne.

Decyzja o zakupie apartamentu w wieżowcu zaprojektowanym przez Daniela Libeskinda jest w pełni uzasadniona. Jest to budynek prestiżowy, doskonale zlokalizowany, a jego wyposażenie i światowej jakości design plasują tę unikalną inwestycję wśród budynków klasy premium. Robert Lewandowski przyznał, że zakup podyktowany został również względami czysto praktycznymi. Jako sportowiec docenia on szeroki wachlarz udogodnień dostępnych na rozległym piętrze rekreacyjnym, dzięki którym sportowiec może z łatwością uzupełnić swój wymagający program treningowy. 25-metrowy basen – największy spośród dostępnych w tego typu budynkach basenów w Polsce – świetnie wyposażona siłownia, gabinety masażu, sala fitness, sauna i łaźnia to udogodnienia stawiające ZŁOTĄ 44 w pierwszej lidze apartamentowców świata.

W wywiadzie dla magazynu „Forbes” kapitan naszej piłkarskiej reprezentacji powiedział, że w procesie inwestycyjnym wybiera projekty, które mu się podobają i w których dostrzega potencjał. Dodał, że nigdy nie zainwestowałby w coś, o czym nie ma pojęcia. Jego wybór potwierdza, że zakup mieszkania w wieżowcu zaprojektowanym przez Daniela Libeskinda to bardzo dobry ruch biznesowy. Najlepszą rekomendacją są słowa piłkarza, którzy przyznał, że prawdziwe perły na rynku nieruchomości zdarzają się rzadko, a dzięki swej unikatowości, znakomitemu wyposażeniu i wyjątkowej architekturze ZŁOTA 44 jest jedyną w Polsce inwestycją światowego formatu.