EN
Close menu

Penthouse
Złota 44

Penthouse
Złota 44

Penthouse w centrum Warszawy
— poczuj, że świat jest u stóp

Tak wyjątkowe miejsce do mieszkania jest tylko jedno.
Wybierz penthouse na Złotej 44.
Nigdzie nie znajdziesz drugiego apartamentu z tak niezwykłą lokalizacją i udogodnieniami. Tu każde spojrzenie w okno relaksuje, a każdy detal wnętrza daje poczucie pełni życia.
Tutaj sukces ma najwyższy status.

Kontakt z biurem sprzedaży

Penthouse

Penthouse w Warszawie — znajdź swoje miejsce

Umieszczony na samym szczycie wieży penthouse, znajduje się jednocześnie w samym sercu Warszawy. Z okien roztacza się wspaniały widok – niezależnie, z którego miejsca spojrzysz, bez względu na porę dnia. Dzięki licznym przeszkleniom możesz z góry podziewać wschody i zachody słońca.

Złota44 — zamieszkaj w apartamencie w centrum miasta

Penthouse w Złotej 44 to 200m2 mieszczące się na trzech poziomach. Living room i kuchnia znajdują się na piętrze, na którym wchodzimy do apartamentu. Jest to idealna przestrzeń do wypoczynku i towarzyskich aktywności. Przestrzeń, która robi ogromne wrażenie, a przy tym jest niezwykle funkcjonalna. Wyżej znajdują się sypialnie. Zamknięcie oczu przed snem to skrycie pod powiekami tysięcy światełek rozsianych wokół i mieszających się z gwiazdami.

Penthouse w świetle gwiazd

Jeszcze bliżej gwiazd możesz być tylko w sypialni umieszczonej w iglicy apartamentowca. To miejsce absolutnie unikatowe i niesamowite. Miejsce, które zapewnia wyjątkowe poczucie bycia ponad wszystkim. Zamieszkaj w apartamentowcu w Złotej 44 i poczuj niesamowitą energię tego miejsca. Aranżacja penthousu zależy od Ciebie i będzie ostatecznie ustalona z nabywcą, aby jego potrzeby były całkowicie spełnione.

Plan Penthouse
hidden Piętro: 52
hidden Ilość pokoi: 4
hidden Powierzchnia: 589,9 m2
Plan Penthouse
Plan Penthouse