EN
Close menu

Penthouse Futuro
Złota 44

Penthouse Futuro
Złota 44

Na 52. piętrze ZOTEJ 44 znajdziesz jeden z 3 spektakularnych penthouse’ów. Przyszły właściciel tego apartamentu zamieszka wysoko w chmurach, dzięki czemu będzie cieszyć się zachwycającą, zachodnio-północną panoramą Warszawy. Penthouse jest obecnie w stanie deweloperskim, co pozwala na dowolną aranżację przestrzeni.

Kontakt z biurem sprzedaży

Penthouse Futuro

Poznaj unikatową wizualizację GO.CE

Futuro to wizualizacja wnętrza zaproponowana przez polską markę GO.CE Design, która łączy biuro projektowe Studio Gomez oraz producenta ekskluzywnych mebli RC Design. Meble wykonane są z materiałów naturalnych, takich jak drewno, kamień czy skóra, ale również z polerowanej stali nierdzewnej i aluminium. „Wnętrze jest jak historia, do której podchodzimy indywidualnie. Personalizujemy przestrzeń wedle potrzeb jej mieszkańca. Zastosowanie nieszablonowych rozwiązań daje spektakularne efekty”, mówi Hernan Gomez, architekt, projektant mebli GO.CE.

Koncepcja aranżacji przestrzeni inspirowana jest projektami wnętrz najbardziej luksusowych jachtów. Miękkie formy, zaokrąglenia, czy subtelnie rozproszone światło, dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Z kolei meble studia GO.CE przywodzą na myśl nowoczesne rzeźby, a plastyczność projektu objawia się w obłych kształtach i liniach, dzięki którym zacierają się granice pomiędzy pomieszczeniami.

Penthouse to jakość życia na najwyższym poziomie

Wizualizacja stworzona specjalnie dla ZŁOTEJ 44 to wnętrze zaaranżowane z myślą o rodzinie, ceniącej bezpieczeństwo, funkcjonalność wnętrza oraz nowoczesne rozwiązania. W projekcie znajdziesz dwie niezwykle przestronne sypialnie oraz dwa salony łazienkowe z przeszkleniem, dzięki którym wnętrza wypełnia naturalne oświetlenie. W penthouse dostępny jest także w pełni wyposażony gabinet oraz przestrzenny salon połączony z jadalnią, która posiada praktyczne zaplecze w postaci spiżarni.

We wnętrzu znajduje się wiele funkcjonalnych pomieszczeń: pralnia, łazienki dla gości, czy garderoby. Mieszkańcy znajdą tu również szafy i schowki, w których z łatwością zmieszczą się rzeczy całej rodziny. Wyodrębniona główna sypialnia, z unoszącym się nad powierzchnią podwójnym łóżkiem, sąsiaduje z łazienką i garderobą. Sypialnia usytuowana jest tuż za ścianą salonu, który stanowi otwartą przestrzeń, idealne miejsce do wypoczynku, z unikatowym widokiem na panoramę Warszawy.

Delikatne linie futurystycznych mebli, takich jak komoda czy wyspa kuchenna, zostały uzupełnione oświetleniem krawędziowym, które nadaje wnętrzu dodatkowego charakteru. Zastosowanie nowoczesnych technologii, ergonomicznych rozwiązań i ponadczasowych materiałów, przełożyło się na wysoką jakość użytkową mebli. Przestrzeń penthouse’u została potraktowana nieszablonowo i oryginalnie, a w tak plastycznie zaaranżowanych wnętrzach czujemy się, jak w bezpiecznej oazie.

Udogodnienia dostępne dla mieszkańców penthouse’u Futuro

Mieszkańcy penthouse’u mogą korzystać z licznych udogodnień, które oferuje im apartamentowiec. Budynek jest wyposażony w najwyższej klasy system klimatyzacyjno-wentylacyjny, a powietrze jest filtrowane i wtłaczane bezpośrednio do apartamentu. Woda jest nie tylko filtrowana, ale także uzdatniana, a uchylne panele okienne pozwalają na przewietrzenie przestrzeni. Te wszystkie udogodnienia to jedynie część funkcjonalności, dzięki którym jakość życia w ZŁOTEJ 44 osiąga nowy, wyższy poziom.