EN
Close menu

Blog

Phone Icon
Phone Icon

Blog

Międzynarodowe podróże ZŁOTEJ 44

ZŁOTA 44 bardzo dobrze wpisała się w warszawski horyzont. Jednak jej wyjątkowa forma oraz ekskluzywne wnętrze zostały docenione również za granicą. Ubiegły rok to m.in. obecność na targach MIPIM w Cannes, 4 nagrody prestiżowego konkursu European Property Awards oraz rosnące zainteresowanie mediów z całego świata.

ZŁOTA 44 przykuła uwagę wielu mediów, w tym opiniotwórczego magazynu “Wallpaper”, który opisał, jak Daniel Libeskind, postrzega ZŁOTĄ 44: “Moja mama urodziła się bardzo blisko (ZŁOTEJ 44 dop. red.). Jak wspaniale jest wrócić tutaj i zrobić coś co spogląda naprzód, coś optymistycznego dla przyszłości Polski.”.

W listopadzie ub.r. w dziale Luxury brytyjskiego dziennika The Telegraph ZŁOTA 44 została mianowana symbolem zmian zachodzących w Polsce. Autorka tekstu zwróciła uwagę, że pomimo szybkiego rozwoju gospodarczego i bogacenia się Polaków, w Warszawie brakowało prawdziwie luksusowych budynków, które trafiałby do najbardziej wymagających nabywców.

Niecały miesiąc później ZŁOTA zagościła na łamach innego znanego brytyjskiego dziennika – The Times. W swoim artykule Liz Rowlinson zwróciła uwagę na korzyści inwestycyjne pozwalające na osiągnięcie wysokiej stopy zwrotu. Analitycy prognozują, że średni zwrot z inwestycji w apartament na ZŁOTEJ 44 może osiągnąć poziom 5-6%, co oznacza przewagę nad podobnymi inwestycjami na zachodzie.

ZŁOTA 44 nie umknęła także magazynowi “Ultra Primus” poświęconemu luksusowym mieszkaniom. Artykuł zatytułowany “Ikoniczne dzieło Libeskinda” dokładnie opisuje czekające na mieszkańców udogodnienia. Nie zabrakło wzmianki o 25-metrowym basenie czy też wyjątkowym prywatnym kinie.

Najlepszy według European Property Awards budynek apartamentowy w Europie dotarł także do bardziej egzotycznej krajów trafiając na łamy The Gulf Time, Jerusalem Post, Khaleej Times czy chińskojęzycznego Epoch Times. Niezależnie od kraju wydźwięk publikacji jest bardzo zbliżony – ZŁOTA 44 to wyjątkowe apartamenty w sercu Europy, które posiadają również doskonały potencjał inwestycyjny.