EN
Close menu

Blog

Phone Icon
Phone Icon

Blog

Letnie udogodnienia ZŁOTEJ 44

Oprócz komfortowych wnętrz wykończonych materiałami wysokiej jakości, najbardziej luksusowe apartamentowce świata oferują swoim mieszkańcom wyjątkowy poziom udogodnień. Świadczenie usług przez profesjonalnego konsjerża, czy możliwość korzystania z basenu, sali fitness lub innych atrakcji w częściach wspólnych budynku, charakteryzują wyłącznie budynki mieszkalne z segmentu top premium. ZŁOTA 44, będąca odzwierciedleniem luksusowego stylu życia, oferuje przyszłym rezydentom ponadprzeciętny wachlarz udogodnień, szczególnie atrakcyjnych w miesiącach letnich.

ZŁOTA 44 to jedyny apartamentowiec w Polsce, w którym znajduje się pełnowymiarowy basen. 25-metrowy obiekt usytuowany jest na 8 piętrze budynku i stanowi jedną z atrakcji dostępnej na wyłączność mieszkańców przestrzeni rozrywkowej o łącznej powierzchni 1400 m2. Na tym samym poziomie znajduje się także zewnętrzny taras słoneczny z jacuzzi. Każda spędzona tu chwila będzie okazją do głębokiego relaksu i odprężenia. W wyjątkowo upalne dni rezydenci ZŁOTEJ 44 będą mogli skorzystać z udogodnień w klimatyzowanych wnętrzach apartamentowca – chociażby z sali kinowej wyposażonej w najwyższej jakości symulator do gry w golfa. Warto zaznaczyć, że z wykorzystaniem tego rodzaju symulatorów trenują na co dzień profesjonalni golfiści.

Komfort we wnętrzach apartamentów zapewni trójwarstwowa fasada budynku, zaprojektowana tak, by w optymalny sposób dozować dostęp światła słonecznego do wnętrz mieszkań. Dodatkowo inteligentny system zarządzania apartamentami (HMS) pozwoli m.in. sterować klimatyzacją oraz uchylnymi lufcikami z poziomu urządzeń mobilnych. Pomimo luksusowego charakteru inwestycji, ZŁOTA 44 to budynek zaprojektowany według najwyższych standardów zrównoważonego, energooszczędnego budownictwa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii zużycie energii na urządzenia klimatyzujące zredukowano aż o 20%.

Przyszli mieszkańcy ZŁOTEJ 44 podczas upalnych dni, w sensie dosłownym, nigdzie nie poczują się tak komfortowo, jak we własnym domu.