EN
Close menu

Blog

Phone Icon
Phone Icon

Blog

ZŁOTA 44 z rekordową sprzedażą luksusowych apartamentów w 2019 roku

138% wzrost liczby sprzedanych apartamentów ZŁOTEJ 44 w porównaniu z wynikami za 2018 rok świadczy o niesłabnącym zainteresowaniu luksusowymi nieruchomościami w Polsce. Popyt na luksusowe nieruchomości stabilnie rośnie i ma przed sobą dobre perspektywy na 2020 rok.

Luksusowy apartament to dobra inwestycja

Z roku na rok sprzedaje się coraz więcej apartamentów o większych metrażach, których właściciele poszukują przestrzeni mogących, pełnić rolę nowoczesnego domu w centrum stolicy. Za metr kwadratowy apartamentu o wysokim standardzie trzeba zapłacić obecnie w Warszawie pomiędzy 5 a 8,5 tys. euro. Z kolei w Pradze luksusowe nieruchomości są o 50-100% droższe niż te w Warszawie. Natomiast ceny luksusowych apartamentów w Berlinie kształtują się na poziomie nawet 20 tys. euro za m2.

Jeszcze w 2012 roku ceny w Berlinie były analogiczne do cen warszawskich. Może to prognozować przyszłe wzrosty cen dla nieruchomości luksusowych również w Polsce i oznaczać, że jest to ostatni moment na dokonanie atrakcyjnej inwestycji. Apartamenty w ZŁOTEJ 44 to inwestycja, która jest w dzisiejszych realiach i warunkach rynkowych nie do powtórzenia. — tłumaczy Rafał Szczepański, Wiceprezes BBI Development, spółki będącej jednym z inwestorów ZŁOTEJ 44.

Gwarancja najwyższej jakości materiałów wykończeniowych

Najwyższą klasę budynku potwierdzają nagrody przyznawane w prestiżowych konkursach, m.in. International Property Awards 2015-2016, w którym ZŁOTA 44 zwyciężyła w aż czterech kategoriach: Najlepszy budynek mieszkalny w Polsce, Najlepszy apartament w Polsce, Najlepszy wieżowiec mieszkalny oraz Najbardziej ekskluzywny design wnętrz.

Budowę ZŁOTEJ 44 udało nam się zakończyć przed czasem silnego wzrostu kosztów zarówno pracy, jak i materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Dzięki temu dziś mamy w ofercie luksusowe apartamenty, o ponadczasowym designie i wysokiej jakości, którą można porównać do perfekcji wykonania najbardziej znanych marek zegarków szwajcarskich — ze względu na to, że gwarantujemy ich stałą i atrakcyjną cenę. ZŁOTA 44 przyciąga coraz więcej zamożnych Polaków, dla których ważny jest komfort i jakość życia na najwyższym poziomie. – tłumaczy Rafał Szczepański.

Najdroższy apartament ZŁOTEJ 44 kosztował właściciela ponad 7 mln zł. Natomiast największy sprzedany apartament ma powierzchnię ponad 220 m2.

Prestiżowa lokalizacja w centrum Warszawy

Osoby wybierające życie w luksusowych apartamentowcach, nade wszystko doceniają ich prestiżową lokalizację, prywatność i bezpieczeństwo, czy zindywidualizowane podejście do obsługi mieszkańców. Znakiem rozpoznawczym każdego z apartamentów pokazowych w ZŁOTEJ 44 jest światowy design uzupełniony wyrafinowaną sztuką.

Mieszkańcy mają do dyspozycji strefą biznesowo-sportowo-relaksacyjną z 25-metrowym i jednocześnie największym w Polsce prywatnym basenem oraz tarasem. Wnętrza apartamentów to dzieło londyńskiego, renomowanego studia projektowego Woods Bagot, a wszystkie elementy wykończenia wnętrza cechuje najwyższa jakość materiałów. Ten najwyższy budynek mieszkalny w Unii Europejskiej – słynny żagiel autorstwa Daniela Libeskinda, wciąż pozostaje wyznacznikiem luksusu nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

ZŁOTA 44 to najwyższy budynek mieszkalny w Unii Europejskiej, który oferuje 287 luksusowych apartamentów. Na przestrzeni 52 pięter mieszkańcy mogą doświadczać ekscytujących, panoramicznych widoków, które niczym żywe obrazy ulegają przemianie wraz z porami roku. ZŁOTA 44 to perfekcyjna przestrzeń mieszkalna. Doskonała lokalizacja w centrum stolicy zapewnia łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury kulturalnej, komercyjnej i biznesowej.