EN
Close menu

Blog

Phone Icon
Phone Icon

Blog

ZŁOTA 44 wspiera walkę z COVID-19

ZŁOTA 44 przekazała szpitalowi w Grodzisku Mazowieckim specjalistyczne urządzenia do diagnostyki temperatury ciała na odległość, czyli aparaty termowizyjne. Urządzenia te pozwolą personelowi medycznemu, zachować bezpieczną odległość oraz w szybki i bezkontaktowy sposób wykryć pierwsze symptomy infekcji (wzrost temperatury ciała jest jednym z podstawowych objawów zakażenia COVID-19.)

Ponadto, w geście wsparcia i solidarności z pracownikami ochrony zdrowia, fasadę apartamentowca ZŁOTA 44 była co kilka dni, symbolicznie podświetlana w barwy narodowe.

„W tym szczególnie trudnym momencie, pragniemy pomóc tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Tak zrodziła się inicjatywa wsparcia szpitala w Grodzisku Mazowieckim. Podświetlając fasadę budynku, pragniemy wyrazić podziękowania przede wszystkim dla lekarzy, pielęgniarek oraz pracowników ochrony zdrowia, ale również dla handlowców, sprzedawców, kurierów, czy kierowców” – mówił Christopher Zeuner, Head of Europe funduszu Amstar, jednego ze współwłaścicieli apartamentowca ZŁOTA 44.