EN
Close menu

Blog

Blog

Dobroczynność i rekreacja – prezentacja 8. piętra ZŁOTEJ 44

Prezentacja ósmego piętra była dla ZŁOTEJ 44 niezwykle doniosłym i oczekiwanym wydarzeniem. Po długim odliczaniu dni, ciężkiej pracy – zarówno projektantów, jak i wykonawców – strefa rekreacyjna ukazała się w pełnej krasie i zyskała poklask wśród zaproszonych gości. Jednakże wieczorem 26 października ważne było nie tylko 8 piętro. Prezentację strefy relaksu uszlachetniła bowiem niecodzienna, kameralna aukcja charytatywna zorganizowana dla podopiecznych fundacji Omeny Mensah. Dzięki niej już przyszłą wiosną w Ghanie wybudowana zostanie nowa szkoła!

Piętro stworzone z myślą o wypoczynku przyszłych rezydentów ZŁOTEJ 44 można zaliczyć do ścisłej światowej czołówki tego typu miejsc. Ważne są tu detale i jakość wykończenia. Głównym motywem przewijającym się nie tylko na ósmym piętrze, ale także na całej powierzchni apartamentowca jest połączenie klasycznej czerni – m.in. w postaci ekskluzywnego szkła – z mocnym akcentem mosiądzu. Głównym punktem piętra jest 25-metrowy basen, którego niecka wykonana została ze stali nierdzewnej. Dla wygody rezydentów basen podzielony został na dwie strefy: pierwszą – do pływania sportowego, oraz drugą – rekreacyjną, przeznaczoną do niespiesznego relaksu rodzin z dziećmi. Basen oraz przestrzeń wokół niego wyposażone zostały w urządzenia służące do chromoterapii. Ściany oraz podłogi zaprojektowane zostały przy użyciu ekskluzywnego materiału – kamienia Valser Grau.

Miłośnicy aktywnego trybu życia będą mogli korzystać z klubu fitness składającego się z dwóch sal wyposażonych w sprzęt do treningu siłowego i cardio czołowej marki TechnoGym. Strefę relaksu uzupełniają sauny – sucha i parowa – oraz gabinety masażu, gdzie mieszkańcy ZŁOTEJ 44 będą mogli zregenerować się po wysiłku.

Nie zabraknie tu także innych luksusowych rozrywek. Sala kinowa z symulatorem do gry w golfa wyposażona została w fotele legendarnej marki Walter Knoll, zaś ściany obito najwyższej jakości włoską skórą oraz udekorowano pasami mosiądzu. Symulator golfa marki Foresight Sport korzysta z technologii wojskowych radarów i daje możliwość gry na ośmiu pełnowymiarowych, osiemnastodołkowych polach. Nie wychodząc z wygodnej strefy rekreacji na ZŁOTEJ 44, można się więc przenieść do Congressional Country Club, Celtic Manor czy Abu Dhabi Golf Club.

Wisienką na torcie jest ogromny, 400-metrowy taras z widokiem na centrum Warszawy z Pałacem Kultury i Nauki na czele. Miejsce to podzielone zostało na dwie strefy: mokrą z całorocznym jaccuzzi oraz suchą – z wejściem do Klubu Mieszkańca. Szczególnym wyróżnikiem tarasu ZŁOTEJ 44 jest obecność bogatej roślinności, która wpisuje się w nurt ekologicznego budownictwa. Dodatkowym ukłonem w kierunku środowiska jest 8 „apartamentów” stworzonych z myślą o pożytecznych, żywiących się owadami ptakach – jerzykach.

Otwarcie piętra rekreacyjnego ZŁOTEJ 44 było jednym z najbardziej znaczących momentów w historii tej inwestycji, a to szczególnie z uwagi na fakt, że uszlachetnione ono zostało przeprowadzeniem kameralnej aukcji charytatywnej z udziałem wyselekcjonowanych partnerów. Z myślą o stworzeniu szkoły dla dzieci w Ghanie w progach ZŁOTEJ 44 pojawili się hojni goście, którzy przystąpili do licytacji nietuzinkowych przedmiotów – zarówno niepowtarzalnych modeli z kolekcji czołowych projektantów, jak i urzekających dzieł sztuki. Wśród donatorów znaleźli się: Tomasz Olejniczak, Dawid Woliński, Lidia Kalita, Hector&Karger, Natasha Pavluchenko, Robert Lewandowski, marka Balthazar, Galeria Heban, marka ZTE oraz artyści malarze – Vladimir Volegov, Rafał Olbiński i Joanna Sarapata. Aukcja uświetniona została pokazem najnowszej kolekcji Baroq&Roll z portfolio Tomasza Olejniczaka.

ZŁOTA 44 jest bardzo dumna, że otworzyła swe podwoje dla tak hojnych darczyńców. Dzięki gościom, którzy uświetnili wieczór otwarcia piętra rekreacyjnego, by wesprzeć szczytny cel, jakim jest pomoc dla ghańskich dzieci, wydarzenie, które miało miejsce 26 października, z pewnością na długo pozostanie w sercach zarówno organizatorów, jak i uczestników.

Zapraszamy do
biura sprzedaży

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży

Nasi profesjonalni doradcy
chętnie odpowiedzą
na Państwa pytania i zaprezentują nowe apartamenty, które posiadamy w ofercie sprzedaży.

Nasi profesjonalni doradcy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania
i zaprezentują nowe apartamenty, które posiadamy w ofercie sprzedaży.

Nasi doradcy obsługują Klientów w językach:
  • polskim,
  • angielskim,
  • niemieckim,
  • francuskim,
  • rosyjskim,
  • ukraińskim,

Zadzwoń 24/7

+48 22 250 14 44

Dziękujemy za zainteresowanie apartamentami w Złotej 44. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem możliwie jak najszybciej.

Jak dojechać?

Biuro sprzedaży ul. Złota 44