Wyszukaj Apartamenty w sprzedaży

Polski rynek nieruchomości luksusowych przechodzi w ostatnim czasie znaczne ożywienie. W połączeniu z silnym i dynamicznym rozwojem kraju, sprawia to, że inwestycje w nieruchomość z segmentu super premium w Polsce cieszą się wśród klientów dużą i stale rosnącą popularnością.
Paweł Sztejter, Partner w REAS

Tyle trzeba zapłacić za 1 m2 apartamentu w wybranych miastach świata.
Dane w euro w 2014 roku.


Podaj swój adres email, aby otrzymać darmowy raport dotyczący rynku warszawskiego przygotowany przez REAS, autorytet regionu w kwestii nieruchomości.

Lukratywny zysk z wynajmu w Warszawie plasujący się na poziomie między 7,5% a 8,5%, to jeden z kluczowych elementów dla których warto zainwestować właśnie w Polsce. Warszawa znacząco wyróżnia się wysokościami osiągalnych profitów na tle wielkich europejskich miast, jak Londyn (2%-5.5%), Paryż (3%-4%), Berlin (3%-4%) czy Budapeszt (6%-7%). Dzisiaj, dynamiczny wzrost inwestycji w Warszawie przypomina sytuację obserwowaną kilka lat temu w Berlinie.
Źródło: Charles Weston-Baker, Dyrektor działu Nieruchomości Międzynarodowych, Savills

Wszystkie światła na Warszawę

Dzięki prężnie rozwijającej się gospodarce wartość nieruchomości i gruntów w Warszawie stale rośnie. Wiąże się to z takimi czynnikami, jak:

Polski rynek mieszkaniowy został uznany za największą nadzieję dla europejskiej branży nieruchomości.
Źródło: PwC & Urban Land Institute, Nowe Trendy w Europie

Dlaczego inwestować w ZŁOTĄ 44?

Prywatny sektor wynajmu w Warszawie przyciąga największą liczbę indywidualnych i instytucjonalnych inwestorów, z których każdy chce osiągnąć jak najwyższy zwrot.

Dodatkowo nabywcy mieszkający poza Warszawą, czy Polską będą mogli skorzystać z usług specjalistycznej firmy, która za pośrednictwem profesjonalnego zespołu managerów będzie kompleksowo wyręczać właścicieli w czynnościach związanych z codziennym zarządzaniem apartamentem czy zarządzać procesem najmu.