Wyszukaj Apartamenty w sprzedaży

Prezentacja 8. piętra ZŁOTEJ 44

 

Basen o długości 25 metrów to największe tego typu udogodnienie w prywatnym budynku rezydencjonalnym w Polsce.

 

Złotą Aukcję na rzecz Fundacji Omeny Mensah poprowadziła sama Omenaa Mensah wraz z Andrzejem Sołtysikiem.

 

Zielony taras o powierzchni 400 mkw. z całorocznym jacuzzi oferuje spektakularny widok na Salę Kongresową i Pałac Kultury i Nauki.

 

Michał Skotnicki, Prezes Zarządu BBI Development S.A. otworzył oficjalną część prezentacji piętra rekreacyjno-sportowego. Podkreślił, że ZŁOTA 44 wyznacza nowy standard w segmencie super-premium.

 

Uroczystości otwarcia strefy rekreacyjno-sportowej ZŁOTEJ 44 uświetnili swoją obecnością znani i lubiani – Mariusz Czerkawski, Omenaa Mensah, Anita Werner i Piotr Kraśko.

 

Przedstawiciele BBI Development S.A. i Amstar (od lewej: Michał Skotnicki, Alicja Kościesza, Rafał Szczepański, Jeffrey Stonger) oraz zaproszeni goście (Karolina Szostak) w trakcie Złotej Aukcji, podczas której licytowano przedmioty na rzecz fundacji Omeny Mensah.

 

Podczas Złotej Aukcji zlicytowano m.in koszulkę z autografem podarowaną przez Roberta Lewandowskiego, jednego z przyszłych mieszkańców ZŁOTEJ 44. Łączny dochód z Aukcji wyniósł 160 000 złotych.

 

Pokaz kolekcji Tomaotomo w wyjątkowej scenerii – na basenie został specjalnie zainstalowany przezroczysty wybieg.

 

Jedna z kreacji Hector & Karger — zainspirowana klasycznym stylem ZŁOTEJ 44 — została przekazana na Złotą Aukcję.

 

Projektant Tomasz Olejniczak olśnił zgromadzonych gości eleganckimi kreacjami z kolekcji Tomaotomo.

 

Klub rezydentów to elegancko zaaranżowana przestrzeń do spotkań, pracy czy relaksu z widokiem na basen.

 

Dzięki dedykowanemu podziałowi torów basen zapewni możliwość zarówno pływania wyczynowego, jak i relaksu w gronie rodziny.

 

Basen o długości aż 25 metrów umożliwia pływanie wyczynowe, jak i relaks w gronie rodziny. Cała przestrzeń wokół basenu oraz w strefie SPA została wyłożona kwarcytem wydobywanym tylko w jednym miejscu na świecie – w szwajcarskiej dolinie Vals.

 

400-metrowy taras w ZŁOTEJ 44 projektanci podzielili na dwie strefy: mokrą i suchą. Dzięki temu mieszkańcy budynku i ich goście będą mogli spędzać wolny czas wedle uznania — korzystać zarówno z nowoczesnego podświetlanego jacuzzi, jak i wygodnej strefy wypoczynkowej.